تبلیغات
شهر ترسناک من*ـــــــــــ* - Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive

شنبه 14 مرداد 1396 10:31 ق.ظ

نویسنده: ŞȺЯȺツ

نام: شیل فانتوم هایو
به لاتین: ciel phantom hive
سن: 12-13
قد: 156
وزن: 40
گروه خون: + O
رنگ چشم: آبی
رنگ مو: آبی-طوسی
تاریخ تولد: 14 دسامبر
اندازه پا: 20 سانتی متر

خانواده:

مادر بزرگ: کلودیا فانتوم هایو (مرده)
پدر: وینسنت فانتوم هایو (مرده)
مادر: راشل فانتوم هایو (مرده)
عمه: فرانسیس میدفورد (زنده)
شوهر عمه: الکسیس میدفورد (زنده)
پسر عمه: ادوارد میدفورد (زنده)
نامزد و دختر آقا: الیزابت مدفورد (زنده)
خاله: مادام رد
غالب دست: دست راست
شنته شیل فانتوم هیو (シ エ ル · フ ァ ン ト ム ハ イ ヴ، Shieru Fantomuhaivu) شخصیت اصلی سریال کوروشیتسوجی است.او رئیس فعلی خاندان فانتوم هیو، و سگ نگهبان نادر مالکی است. او همچنین مالک فانتوم کارخانه نیز هست.
شیل یک نوجوان نسبتا کوتاه قد با موها و چشم های آبی تیره است و ابعاد بدنی او توسط نینا هاپکینز به عنوان "لاغر" و "ظریف" توصیف شده است. شیل معمولا به گونه ای لباس می گوید که با موقعیت هنری او مناسب است، و یک جاررختی بزرگ و گسترده و زیبا است.
شیل تقریبا همیشه یک چشم انداز مشکی با یک بند تکش که از سمت راست او عبور می کند، که برای مخفی کردن مکان مهر و موم او قرارداد با سباستین مایکلز است. با وجودی که در هنگام تغییر شکل او یک کلاه ایمنی پزشکی سفید که بالای گوش او توسط دو بند بسته شیل همچنین در سمت چپ بدنش مارکی است که برای زمان سعادتش برای سقوط است. در مانگا مارک پشت شیل ولی در مارک آثاری قرار دارد که در کنار او قرار دارد.
شیل دو حلقه را می گذارد: یکی بر روی انگشت شصت چپش یک قطعه نقره ای مینی است که بر روی سنگ براق و زرد دار است. این یکی از جملات خانواده است که از نسل به نسل منتقل شده است. یکی دیگر از یک حلقه طلایی ماردادر با نشان فانتومى هاى بر روی آن است.شیل آن بر روی دست راست است و آن را برای مهر کردن مهر و موم روی فایل ها استفاده می کند. این مهر، آنجلینا دولس زمان بازگشت او را داد و گفت: این تنها حلقه ای است که در هنگام آتش زدن سوزی که در آن والدین شیل مردند، از بین نرفت.

.................
دیدگاه : نظرات
آخرین ویرایش: شنبه 14 مرداد 1396 10:34 ق.ظ]